Sierpień z Babkami z Nowej Huty

Babki Zapraszamy Was na babkowe sierpniowe spotkania! W sierpniu czekać nas będzie ciąg dalszy Kina na Obcasach w Filmowa Cafe Świt oraz Warsztaty w Klubie Kombinator.

Sierpień Babki z Nowej Huty

Sierpień z Babkami z Nowej Huty

Sobotnie Spotkania w Ogrodzie Klub Kombinator – Babkowe Warsztaty od godz. 15:00 – 17:00

02.08.2014r.– spotkanie z Anią – Mania Wypiekania – warsztat deserowy bez piekarnika! Zapraszamy Wszystkie Babki na spotkanie z Anią – blogerką kulinarną!

Co zabrać na spotkanie:
1. owoce sezonowe, które najbardziej lubisz ok. pół kilo :)
2. jogurt naturalny
3. bita śmietana w sprayu
4. jeśli masz w domu możesz przynieść ze sobą sosy do lodów, posypki, bakalie
5. talerzyk :)
Na spotkaniu będziemy korzystać z gofrownicy, miksera i blendera (jeśli któraś z Was Babki ma własny sprzęt z wymienionych prosimy zabrać gdyż może się nam także przydać)

Spotkanie – bez zapisów
Więcej informacji o Ani i jej pasji znajdziecie na www.maniawypiekania.pl


09.08.2014r.i 16.08.2014r. –  odbędą się dwa spotkania warsztatowe z Kasią.
Kasia miała już okazję prowadzić dla nas Warsztaty w miesiącu czerwcu. W związku z pytaniami babek czy może będzie powtórka aby móc skorzystać bo niektóre nie mogły na taką zapraszamy? Więcej o Kasi i jej warsztatach: http://kasiahabowska.wordpress.com/2014/05/24/wielka-moc-decyzji/
» 09.08.2014r – Mapa Marzeń – czyli co kryjemy w sobie – spotkanie warsztatowe. Należy zabrać ze sobą: kolorowe i niepotrzebne już czasopisma, nożyczki, klej. Na warsztaty proszę wpisywać się w wydarzeniu.
» 16.08.2014r. –  Moc Decyzji – grupowy coaching. Na warsztaty proszę wpisywać się w wydarzeniu.


23.08.2014r. –  spotkanie z Marzeną – w czasie spotkania warsztaty jak wypełnić PIT (zapewne niejedna babka nad tym łamię głowę rok w rok :) ) oraz odliczenia, ulgi, jak odzyskać VAT budowlany, dodatkowo dla babek które prowadzą działalność na własny rachunek lub zamierzają taką podjąć, działalność bez tajemnic plus ZUS :)


30.08.2014r. –  Babkowe plotkowanie – czyli o tym co już było oraz luźne rozmowy o przyszłych inicjatywach, pomysłach, inspiracjach. Zapraszamy wszystkie babki do wspólnego tworzenia, do dzielenia się pomysłami,  plotkowania o tym co Wam się podoba a co chciałybyście zmienić a może i wesprzeć nas w jakimś działaniu przez swój w udział? :)


Środowe spotkania w Filmowej Cafe Świt– czyli Kina na Obcasach ciąg dalszy
Tym razem propozycje filmowe będziecie mogły zgłaszać w utworzonym wydarzeniu nad którym czuwać będzie Babka Magda :) Babka Magda proponuje by kino nie stanowiło już szerokiego wachlarzu – czyli pomysłów tysiące na jeden seans – lecz by wyboru dokonywać w obrębie ustalonego tematu. Obecność na danym seansie zgłaszamy jak poprzednio przez lajki i posty :)

Terminy:
06.08.2014r. – godz. 19:00
13.08.2014r. – godz. 19:00
20.08.2014r. – godz. 19:00
27.08.2014r. – godz. 19:00


Info dla Babek z dzieciakami – w Filmowa Cafe Świt jest kącik dla dzieci z krzesełkiem w Klub Kombinator również :) Natomiast podczas spotkań w Ogrodzie Klubu Kombinator jest do dyspozycji spory teren zielony, leżaczki, można zabrać kocyk, zabawki… męża by się dziećmi zajął 😉

WAŻNE – Zarówno Klub Kombinator i Filmowa Cafe Świt gwarantują nam w czasie babkowych spotkań zniżki :)

Pozdrawiamy i serdecznie zapraszamy
Babki z NH.

Dodaj komentarz