Babek z Nowej Huty – Program na Luty :-) – 2015

Luty z Babkami – czyli w ferie z Babkami z NH nudy nie ma :-)

W lutym: ciąg dalszy warsztatów psychologicznych, będzie też i coaching , szkolenie z angielskim, będziemy również mogły uczestniczyć w warsztatach aktorskich, będzie o makijażu – jego trendach, nie zabraknie kina i oczywiście tradycyjnie już w czwartki będą spotkanie aktywne i relaksujące z Isia J. ZAPRASZAMY!


PONIEDZIAŁKI Z ANGIELSKIM

Zajęcia odbywać się będą w Klubokawiarni Ludowa. Podczas zajęć zniżki dla Babek – rabat na kawy, czekolady, ciasta, napoje – 30% (czyli zestaw kawa + ciastko wyniesie w zależności od rodzaju w granicach 8,00-11,00 zł) Zniżki na napoje alkoholowe – 10% czyli np. piwo 6,00zł grzane wino 6,50zł.

Prowadzić będzie – Babka Kasia (osoba, które spędziła sporo czasu po za granicą naszego kraju i chce swoją wiedzą podzielić się z babkami J). Mamy nadzieję, że podczas spotkań z Kasią uda się tym babkom (które mają kłopot z mówienie) otworzyć na rozmowy a babkom które znają język odświeżyć go przy konwersacjach J.

Konieczne zgłoszenia, które należy przesyłać na adres babki@babkiznowejhuty.pl.

Terminy

09.02.2015.– godz. od 19:00 – 20:30 – Klubokawiarnia Ludowa

16.02.2015.– godz. od 19:00 – 20:30 – Klubokawiarnia Ludowa

23.02.2015r. godz. od 19:00 – 20:30– Klubokawiarnia Ludowa

Uwaga – zgłoszenia można przesyłać co zajęcia lub od razu na wszystkie terminy, w emailu proszę podać terminy na których będziecie obecne, jeśli zarezerwujecie któryś z terminów a nie będziecie mogły uczestniczyć bardzo proszę przynajmniej na 2 dni wcześniej dać nam znać (zajęcia są ograniczone ilościowo i jeśli będzie już max. miejsc zawsze możemy jakieś odblokować i ktoś może jeszcze wpaść :) ). W przypadku braku informacji i nie pojawienia się na zajęciach zostanie zablokowana wejściówka do końca miesiąca także na wszystkie inne zajęcia.


 

WARSZTATY PSYCHOLOGICZNE (wtorki)

Warsztaty Psychologiczne z Babkami z Nowej Huty. Miejsce: zajęcia odbywać się będą w Klubokawiarni Ludowa. Podczas zajęć zniżki dla Babek – rabat na kawy, czekolady, ciasta, napoje – 30% (czyli zestaw kawa + ciastko wyniesie w zależności od rodzaju w granicach 8,00-11,00 zł) Zniżki na napoje alkoholowe – 10% czyli np. piwo 6,00zł grzane wino 6,50zł.

Konieczne zgłoszenia, które należy przesyłać na adres babkaiza@babkiznowejhuty.pl.

Przy zgłoszeniu proszę zaznaczyć w jakich będziecie uczestniczyć. Liczba miejsce ograniczona!

Warsztaty poprowadzą:

Ana Gore – absolwentka filozofii UJ, psycholog, w trakcie zdobywania uprawnień seksuologa

Maria Sadek – lifecoach, sexcoach, trener relacji międzyludzkich, założycielka Psychologii Seksu bez Tabu.

Więcej informacji na www.sexcoaching.pl

W trakcie warsztatów mnóstwo niespodzianek i jeszcze więcej praktycznej wiedzy:

10.02.2015r. – Rozwój psychoseksualny dziecka od siedmiolatka do nastolatka czyli m.in.

– moje dziecko zaczyna dojrzewać

– let’s talk about sex, czyli jak rozmawiać z dziećmi o seksie

– burza hormonalna i inne szaleństwa

– związki nastolatków

17.02.20015r. – Mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy. Specjalnie dla Pań organizujemy święto zakochanych, by mogło trwać niczym Wielka Orkiestra, do końca świata i jeden dzień dłużej :-)

Do zakochania jeden krok, czyli warsztaty nie tylko dla tych co w

sidłach miłości

-ile sekund wystarczy, by poczuć motyle w brzuchu

-trzy składniki miłości i jak je wymieszać, by powstała całość

-szczypta charakterystyki amora, doza erosa i jak zawsze mnóstwo

ciekawych informacji :-)
Zapraszamy Panie w każdym wieku i o każdym statusie związku!;-)”

Ponadto odpowiedzi specjalistów na wiele nurtujących pytań, które wcześniej bałaś się zadać 😉

Terminy i bloki tematyczne

10.02.2015.– godz. od 18:00 – 20:00 – Rozwój psychoseksualny dziecka od siedmiolatka do nastolatka – Klubokawiarnia Ludowa

17.02.20015r. – godz. od 18:00 – 20:00 – Do zakochania jeden krok, czyli warsztaty nie tylko dla tych co w sidłach miłości – Klubokawiarnia Ludowa

Uwaga – zgłoszenia można przesyłać co zajęcia lub od razu na wszystkie terminy, w emailu proszę podać terminy na których będziecie obecne, jeśli zarezerwujecie któryś z terminów a nie będziecie mogły uczestniczyć bardzo proszę przynajmniej na 2 dni wcześniej dać nam znać (zajęcia są ograniczone ilościowo i jeśli będzie już max. miejsc zawsze możemy jakieś odblokować i ktoś może jeszcze wpaść :) ). W przypadku braku informacji i nie pojawienia się na zajęciach zostanie zablokowana wejściówka do końca miesiąca także na wszystkie inne zajęcia


 

Coachingowe Wtorki Moniki

Coachingowe Wtorki z Babkami z Nowej Huty. Miejsce: zajęcia odbywać się będą w Klubokawiarni Ludowa. Podczas zajęć zniżki dla Babek – rabat na kawy, czekolady, ciasta, napoje – 30% (czyli zestaw kawa + ciastko wyniesie w zależności od rodzaju w granicach 8,00-11,00 zł) Zniżki na napoje alkoholowe – 10% czyli np. piwo 6,00zł grzane wino 6,50zł.

Konieczne zgłoszenia, które należy przesyłać na adres babkaiza@babkiznowejhuty.pl.

Przy zgłoszeniu proszę zaznaczyć w jakich będziecie uczestniczyć. Liczba miejsce ograniczona!

Coaching poprowadzi:

– Monika Gil – „Z wykształcenia dyplomowany coach i socjolog. Zajmuję się treningiem personalnym. Wierzę w człowieka i jego możliwości, wierzę, że zmiana jest możliwa, że coaching pomaga w odkryciu tego, co jest istotą szczęśliwego, harmonijnego i wartościowego życia. ,,

Więcej informacji: www.coachclub.com.pl

http://facebook.pl/coachclubcompl

24.02.2015r. – Siła emocji: Emocje to reakcje naszego ciała na daną sytuację. Regulują stosunki z innymi ludźmi, sprzyjają zachowaniom prospołecznym, są częścią komunikacji niewerbalnej – mogą motywować lub odwodzić od działania. Ich wyrażanie i sposób radzenia sobie z nimi wiele o nas mówi. Już we wczesnym dzieciństwie uczy się nas tłumienia emocji, co skutkuje wieloma chorobami w dorosłym życiu nie tylko psychicznymi ale równie często fizycznymi. Tłumiąc emocje nie dopuszczamy do porozumienia między naszym ciałem a umysłem, zaburzając harmonijne funkcjonowanie.

Celem warsztatów jest poznanie:

-Co o nas mówią nasze emocje

-Jak rozpoznawać i traktować emocje

-Gdzie w moim ciele „siedzą” emocje

-Dlaczego emocje są ważne i nie można ich ignorować

Terminy i bloki tematyczne

24.02.2015.– godz. od 18:00 – 21:00 Siła emocji – Siła emocji – Klubokawiarnia Ludowa

Uwaga – zgłoszenia można przesyłać co zajęcia lub od razu na wszystkie terminy, w emailu proszę podać terminy na których będziecie obecne, jeśli zarezerwujecie któryś z terminów a nie będziecie mogły uczestniczyć bardzo proszę przynajmniej na 2 dni wcześniej dać nam znać (zajęcia są ograniczone ilościowo i jeśli będzie już max. miejsc zawsze możemy jakieś odblokować i ktoś może jeszcze wpaść :) ). W przypadku braku informacji i nie pojawienia się na zajęciach zostanie zablokowana wejściówka do końca miesiąca także na wszystkie inne zajęcia


 

ŚRODOWE KINO NA OBCASACH

Środowe Kino na Obcasach

Seanse filmowe w lutym będą dwa, jeden w Filmowej Cafe Świt (os. Teatralne 10) oraz w Kawiarni C2- Południe Cafe (os. Górali 5)

Informacja o zniżkach podczas seansów:

– Filmowa Cafe Świt – 20% na wszystkie zamówienia przy barze.

– Kawiarnia C2- Południe Cafe – specjalne ceny w tym: napoje ciepłe 5 zł, z ciastkiem 10 zł. Napoje chłodne bezalkoholowe – 3 zł. Czekolada na gorąco- 5 zł.

Zgłoszenia – przez wpisanie informacji w komentarzu pod wyświetlanym filmem.

Terminy:

04.02.2015r. o godz. 18:30 – Kino na Obcasach w C2-Południe Cafe

18.02.2015r. o godz. 18:30 – Kino na Obcasach w Filmowa Cafe Świt


 

RELAKSUJĄCE CZWARTKI Z ISIĄ

Relaksujące czwartki z Babkami z Nowej Huty. Relaksujące czwartki z Babkami z Nowej Huty. Relaks i lekkie rozciąganie przy muzyce – Zajęcia odbywać się będą na os. Handlowym 7 – w przedszkolu Kolorowy od godz. 18:00 – 19:00. Konieczne zgłoszenia, które należy przesyłać na adres isia@babkiznowejhuty.pl

Na zajęciach należy mieć ze sobą: karimatę oraz wygodny luźny strój.

Terminy:

05.02.2015r o godz. 18:00 – 19:00.

12.02.2015r o godz. 18:00 – 19:00.

19.02.2015r o godz. 18:00 – 19:00.

26.02.2015r o godz. 18:00 – 19:00.

Uwaga – zgłoszenia można przesyłać co zajęcia lub od razu na wszystkie terminy, w emailu proszę podać terminy na których będziecie obecne, jeśli zarezerwujecie któryś z terminów a nie będziecie mogły uczestniczyć bardzo proszę przynajmniej na 2 dni wcześniej dać nam znać (salka ma ograniczenia ilościowe i jeśli będzie już max. miejsc zawsze możemy jakieś odblokować i ktoś może jeszcze wpaść :) ). W przypadku braku informacji i nie pojawienia się na zajęciach zostanie zablokowana wejściówka do końca miesiąca.


 

AKTYWNE CZWARTKI z ISIĄ

Aktywne Czwartki z Babkami z Nowej Huty

Zajęcia będą odbywać się w ArtZonie (os. Górali 4) od godz. 19:30 – 20:30. Zajęcia prowadzone przez Isię – Aerobik ćwiczenia angażujące do intensywnej pracy całe ciało. Podczas zajęć będziemy ćwiczyć TBC (total Body condition) dzięki któremu będziemy rzeźbić mięśnie naszego całego ciała. W stosunkowo krótkim czasie przyspieszymy nasz metabolizm, oraz spalimy zbędne kilogramy. Czekam na Was i dobra zabawę! :)

Konieczne zgłoszenia, które należy przesyłać na adres isia@babkiznowejhuty.pl

Jak przygotować się do zajęć: wygodny niekrępujący strój oraz sportowe wygodne obuwie

Terminy:

05.02.2015r o godz. 19:30 – 20:30

12.02.2015r o godz. 19:30 – 20:30

19.02.2015r o godz. 19:30 – 20:30

26.02.2015r o godz. 19:30 – 20:30

Uwaga! Zgłoszenia można przesyłać co zajęcia lub od razu na wszystkie terminy, w emailu proszę podać terminy na których będziecie obecne, jeśli zarezerwujecie któryś z terminów a nie będziecie mogły uczestniczyć bardzo proszę przynajmniej na 1 dzień wcześniej dać nam znać (salka ma ograniczenia ilościowe i jeśli będzie już max. miejsc zawsze możemy jakieś odblokować i ktoś może jeszcze wpaść :) ). W przypadku braku informacji i nie pojawienia się na zajęciach zostanie zablokowana wejściówka do końca miesiąca.


 

PIĄTKOWE SPOTKANIA Z BABKAMI

Piątkowe Spotkania z Babkami z Nowej Huty. Piątkowe Spotkania z Babkami z Nowej Huty od godz. 18:00 – 20:00. Tematy oczywiście jak zwykle babskie J Będą robótki na drutach, trendy w makijażu, tematy kosmetyczne oraz coś dla przyszłych mam J

Konieczne zgłoszenia, które należy przesyłać na adres babkakarolina@babkiznowejhuty.pl

Terminy i bloki tematyczne i miejsce spotkania:

6.02.2015r. – Nauka Robienia na drutach, prowadzi Weronika Pawlik. Nauka od podstaw – oczko lewe, oczko prawe. Podczas drugiej godziny spotkania, Pani Weronika pokaże jak Babki same mogą wydziergać szalik. Dodatkowo każda z uczestniczek dostanie 6 próbek wzorów, którymi taki szalik można stworzyć. Czas trwania : 18:00 – 20:00, miejsce ArtZona, os Górali 4 ,

13.02.2015r. – BRAK MIEJSC – Szkoła Makijażu w firmą Douglas. Podczas spotkania 3 profesjonalistki, będą uczyć nas, jak zrobić dobry makijaż, opowiedzą o nowych trendach, a następnie uczestniczki będą miały lekcje makijażu podczas której same będą wykonywać swój makijaż, pod okiem instruktorek. Miejsc na warsztaty: 20, czas trwania 18:00 – 20:00, miejsce : Budynek Główny Teatru Ludowego, sala numer 10 (os. Teatralne 34 )- spotkanie zorganizowane dzięki Perfumerii Douglas  CH Czyżyny.

20.02.2015r.  – Warsztaty z Instytut Shintai Day Spa. Na spotkaniu Babki zapoznają się z podstawowymi metodami pielęgnacji skóry okolic twarzy, szyi i dekolt, co niestety często jest zaniedbywane przez kobiety, a stwarza też największy problem. Na warsztacie poznamy rodzaje zabiegów, oraz kosmetyki, które trzeba stosować w walce o piękną i gładką skórę. Czas trwania 18:00-20:00, miejsce: Klub Kombinator, os. Szkolne 25 – spotkanie organizowane przez z Instytutu Shintai Day Spa – www.krakow.shintai.pl

27.02.2015r. – Spotkanie z Położną. Na spotkaniu zajmiemy się dwoma tematami : jak dobrze i odpowiednio przygotować się do ciąży, oraz opieka nad maluchem -pielęgnacja, karmienie, zabawy, czas spędzany z dzieckiem. Warsztaty poprowadzi wykfalifikowana położna, Pani Agnieszka Nawracaj. Czas trwania: 18:00-20:00, Klub Kombinator, os. Szkolne 25.

Uwaga – przesyłając zgłoszenie, w emailu proszę podać termin (terminy), imię i nazwisko uczestniczki. Jeśli zarezerwujecie termin(y) a nie będziecie mogły uczestniczyć bardzo proszę wcześniej dać nam znać :).


 

Sobotnie Warsztaty Teatralne

Warsztaty teatralne obejmować będą: pobudzanie aktywności twórczej poprzez elementarne zadania aktorskie, rozwijanie wyobraźni i kreatywności za pomocą gier i zabaw parateatralnych, naukę pracy zespołowej, zwiększanie świadomości własnego ciała oraz obecność ciała w przestrzeni scenicznej.

Miejsce Warsztatów: Program Aktywności Lokalnej „Na Skarpie” Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, os. Na Skarpie.

Jak się przygotować:   wygodny strój!

Konieczne zgłoszenia, które należy przesyłać na adres: babkamagda@babkiznowejhuty.pl

Bloki tematyczne, terminy i godziny:

14.02.2015r. – od godz. 10:00 – 12:00TERMIN ODWOŁANY – Po drugiej stronie lustra czyli zabawa wyobraźnią. Warsztaty zamykające oczy, otwierające skrzydła fantazji. Porzucimy wygodne stereotypy i bezpieczną przystań logicznego myślenia, wypływając na szerokie morza abstrakcji i kreatywności. Ćwiczenia pomogą dostrzec teatr w życiu codziennym, nauczą szukać niekonwencjonalnych rozwiązań.

28.02.2015r. – od godz. 10:00 – 12:00 – Wespół w zespół. Drużynowe rozgrywki improwizacji teatralnej. Theatersport, czyli teatr jako rozgrywka sportowa. Drużynowa praca zaspołowa i teatralna rywalizacja.

14.03.2015r. – od godz. 10:00 – 12:00 – Teatr zabawy. Ćwiczenia parateatralne, zabawy z dzieciństwa pobudzające kreatywność i wzmacniające koncentrację. Zapomniane figle podwórkowe, zabawy integracyjne, które odwoływać się będą do zmysłów, o których na co dzień zapominamy, atakowani przez intensywne bodźce wzrokowe.

Warsztaty prowadzić dla Was będzie Ania – absolwentka teatrologii, studentka reżyserii teatru dzieci i młodzieży na Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej, na co dzień animatorka! J

Uwaga – zgłoszenia można przesyłać co zajęcia lub od razu na wszystkie terminy, w emailu proszę podać terminy na których będziecie obecne, jeśli zarezerwujecie któryś z terminów a nie będziecie mogły uczestniczyć bardzo proszę przynajmniej na 2 dni wcześniej dać nam znać (zajęcia są ograniczone ilościowo i jeśli będzie już max. miejsc zawsze możemy jakieś odblokować i ktoś może jeszcze wpaść :) ). W przypadku braku informacji i nie pojawienia się na zajęciach zostanie zablokowana wejściówka do końca miesiąca także na wszystkie inne zajęcia.


 

Powyższe spotkania i Warsztaty są BEZPŁATNE, natomiast będzie można spotkać się z Puszeczką (do której może wrzucić tzw. napiwki – oczywiście nie obowiązkowe :-)

 

 

Dodaj komentarz