Babki z Nowej Huty mają nowy plan!

Babki z Nowej Huty ruszają z nowymi Akcjami!

Szykujcie się na nowe ciekawe spotkania i warsztaty. Będzie wiele nowości ale też pozostaną z nami sprawdzane wcześniej tematy zajęć. Szczegółowy program tego co będzie się działo w najbliższym czasie czeka na Was Babki poniżej.

Babki z Nowej Huty mają plan!

Babki z Nowej Huty mają plan!

Wtorek 13-go – Zapraszamy na Jogę Twarzy z Agą

Opis warsztatu: podczas warsztatu uczestniczki dowiedzą się jak w sposób naturalny, bez ingerencji drogich zabiegów kosmetycznych, uzyskać promienny i młodzieńczy wygląd. Joga Twarzy jest naturalnym sposobem na to, aby wyglądać i czuć się młodziej i zdrowiej, czuć się zrelaksowanym i cieszyć się dobrym samopoczuciem. Warsztaty będą łączyć ze sobą ćwiczenia twarzy, masaż twarzy, akupresurę i relaksację. Uczestniczki dzięki poznanym technikom będą mogły wykonywać je samodzielnie w domu. Joga Twarzy to również sposób na dobre samopoczucie, coś dla duszy, ciała i umysłu. Uczestniczki poprzez poznane techniki relaksacji i afirmacji (dodatkowe aspekty jogi twarzy) otrzymają zastrzyk pozytywnej energii oraz poznają sposoby na wyciszenie się.

Wymagania – jak się przygotować: Prosimy ubrać się wygodnie, zmyć makijaż, nie nakładać tłustego kremu (co pozwoli na precyzyjne wykonywanie ćwiczeń), zabrać matę, małą butelkę wody.

O prowadzącej: Agnieszka Wyszyńska – Paluch – Kurs Jogi Twarzy ukończyła w pod okiem londyńskiego trenera wg metody Danielle Collins Face Yoga Method. Prywatnie od dwóch lat intensywnie ćwiczy afro dance, interesuje się naturoterapią i odkrywa tajniki wpływu odżywiania na nasze zdrowie.
Więcej informacji o Jodze Agi – https://www.facebook.com/jogatwarzywkrakowie?fref=ts
Konieczne zgłoszenia, które należy przesyłać na adres babki@babkiznowejhuty.pl. Liczba miejsce ograniczona!

Miejsca, terminy i godziny
– 13.10.2015r. – godz. 18.00-20.00 – AL os. Na Skarpie 35 (przy al. Jana Pawła II).
Uwaga – w emailu zgłoszeniowym proszę podać termin na którym będziecie obecne, jeśli nie będziecie mogły uczestniczyć bardzo prosimy przynajmniej na 2 dni wcześniej dać nam znać (zajęcia są ograniczone ilościowo i jeśli będzie już max. miejsc zawsze możemy jakieś odblokować i ktoś może jeszcze wpaść :) ). W przypadku braku informacji i nie pojawienia się na zajęciach zostanie zablokowana wejściówka do końca miesiąca także na wszystkie inne zajęcia.


Coachingi z Kasią (środy)

Coachingi z Kasią z Babkami z Nowej Huty. Miejsce: zajęcia odbywać się będą w Klubokawiarni Ludowa w 2 środy – podczas zajęć zniżki dla Babek – 20% rabatu z wyjątkiem napoi alkoholowych :-) o szczegóły pytajcie w barze.
Konieczne zgłoszenia, które należy przesyłać na adres babki@babkiznowejhuty.pl.

Przy zgłoszeniu proszę zaznaczyć w jakich będziecie uczestniczyć. Liczba miejsce ograniczona!

Coaching poprowadzi:  Kasia Habowska – „Lubię o sobie myśleć dobrze. Kocham swoje życie takie jakie jest dziś i myślę, że będę je tak samo kochać jutro…(…)

Więcej informacji: www.wszystkomozliwe.pl

Terminy, bloki tematyczne, miejsce i godziny.
-14.10.2015r. – godz. 18:00 – 20:00 – Jak mówić by być zrozumianym,  jak słuchać by rozumieć- sztuka komunikacji.
-21.10.2015r. – godz. 18:00 – 20:00 – Akceptuj mnie jaką jestem – czyli czy warto zmieniać się dla innych?

Uwaga – zgłoszenia można przesyłać co zajęcia lub od razu na wszystkie terminy, w emailu proszę podać terminy na których będziecie obecne, jeśli zarezerwujecie któryś z terminów a nie będziecie mogły uczestniczyć bardzo proszę przynajmniej na 2 dni wcześniej dać nam znać (zajęcia są ograniczone ilościowo i jeśli będzie już max. miejsc zawsze możemy jakieś odblokować i ktoś może jeszcze wpaść :) ). W przypadku braku informacji i nie pojawienia się na zajęciach zostanie zablokowana wejściówka do końca miesiąca także na wszystkie inne zajęcia


Czwartki ze stroną www

Zapraszamy na zajęcia prowadzone przez Jakuba Sobczyka w NCK.

Tematy zajęć
1. Zakładanie bloga
– hosting i domena
– instalacja
-wybór szablonu bloga
– inne platformy blogowe

2. Prowadzenie bloga
– wtyczki i sztuczki
– Jak pisać tak, aby inni chcieli to czytać
– podstawy pozycjonowania

3. Jak promować swoją twórczość w Internecie
– media społecznościowe – Jak mogą pomóc
– kuratela treści

By zapisać się na zajęcia: wystarczą podstawowa umiejętność obsługi komputera.

Konieczne zgłoszenia, które należy przesyłać na adres babki@babkiznowejhuty.pl.  Liczba miejsc ograniczona – 8 babek.
Miejsce organizacji Zajęć: Nowohuckie Centrum Kultury

Terminy i godziny zajęć:
08.10.2015r. – godz. 18.00–20.00 – Sala 007 – Zakładanie bloga
22.10.2015r. – godz. 18.00–20.00 – Sala 007 – Prowadzenie bloga
29.10.2015r. – godz. 18.00–20.00 – Sala 007 Jak promować swoją twórczość w Internecie

Uwaga – zgłoszenia można przesyłać co zajęcia lub od razu na wszystkie terminy, w emailu proszę podać terminy na których będziecie obecne, jeśli zarezerwujecie któryś z terminów a nie będziecie mogły uczestniczyć bardzo proszę przynajmniej na 2 dni wcześniej dać nam znać (zajęcia są ograniczone ilościowo i jeśli będzie już max. miejsc zawsze możemy jakieś odblokować i ktoś może jeszcze wpaść :) ). W przypadku braku informacji i nie pojawienia się na zajęciach zostanie zablokowana wejściówka do końca miesiąca także na wszystkie inne zajęcia.


Piątki ze zdrowiem

– spotykamy się od godz.18:00 – 20:00 w Filmowej Cafe Świt – os. Teatralne 10. Zniżki podczas babkowych spotkań  – pytaj w barze :)
Konieczne zgłoszenia, które należy przesyłać na adres babki@babkiznowejhuty.pl. Liczba miejsc ograniczona!

Miejsce,  Terminy i Bloki Tematyczne

09.10.2015r. godz.  18:00-20:00 – Naturalny Sposób o Odporność – dobre samopoczucie jesienią – prowadzenie – Sylwia – Forever Living Products – więcej informacji w wydarzeniu – https://www.facebook.com/events/1049132471772752/

16.10.2015r. godz.  18:00-20:00 – Jak nie przybrać na wadze w okresie jesienno-zimowym?  Czy produkty light odchudzają? Poznaj siebie, swój organizm, typy sylwetki, badanie tkanki tł. i BMI – prowadzenie   – prowadzenie – Centrum Dietetyczne Naturhouse

30.10.2015r. – godz.  18:00-20:00 – segestie babek ze spotkań z 02.10 i 16.10 😉  – prowadzenie – Centrum Dietetyczne Naturhouse

Uwaga – zgłoszenia można przesyłać co zajęcia lub od razu na wszystkie terminy, w emailu proszę podać terminy na których będziecie obecne, jeśli zarezerwujecie któryś z terminów a nie będziecie mogły uczestniczyć bardzo proszę przynajmniej na 2 dni wcześniej dać nam znać (zajęcia są ograniczone ilościowo i jeśli będzie już max. miejsc zawsze możemy jakieś odblokować i ktoś może jeszcze wpaść :) ). W przypadku braku informacji i nie pojawienia się na zajęciach zostanie zablokowana wejściówka do końca miesiąca także na wszystkie inne zajęcia.


Sobota z Teatrem Ludowym

W październikowym spotkaniu z Teatrem Ludowym czeka na nas – „Kartoteka”. Może być to niespotykane i jedyne teatralne przeżycie jakie doświadczycie babki w babskim czy też babsko-męskim gronie jeśli zdecydujecie się na zaproszenie drugiej/męskiej połowy 

Termin: 31.10.2015r. – Scena Stolarnia -, Osiedle Teatralne 23 – godzina rozpoczęcia spektaklu – 19:00.

Koszt biletu babkowego: 25,00zł

Więcej o spektaklu –  www.ludowy.pl/index.php?action=spectaclesDescriptions&id=253

Ważne – rezerwacja biletów – wysyłamy zgłoszenia na babkamagda@babkiznowejhuty.pl
Przyjmowanie rezerwacji do 18.10.2015r. (wpłaty max. do 20.10.2015r.) – w związku z tym, że zawsze liczba miejsc jest ograniczona w pierwszej kolejności przyjmowane będą rezerwację babek, które uczestniczą w spotkaniach i prowadzeniu warsztatów czy innych zajęć (bardzo prosimy zatem – w rezerwacyjnym emailu o przypomnienie gdzie wcześniej się spotkałyśmy na jakich zajęciach czy w roli uczestnika czy prowadzącego – wystarczy podanie jednych :)).


Szafing  z Babkami

Jesienny Szafing z Babkami z Nowej Huty w ramach Międzynarodowego Tygodnia Bliskości

Termin: 10.10.2015r. – ARTzona Ośrodka Kultury im.C.K.Norwida – os. Górali 4. Od godz. 11:00 – 13:00.

PROSTE ZASADY:
– przedmioty do wymiany muszą być w dobrym stanie a ubrania – wyprane i wyprasowane
– wymiana jest bezgotówkowa
– udział w imprezie jest bezpłatny
– weźcie ze sobą swoje wieszaki

Konieczne Zapisy: Przyjmuje je Babka Iza – email: babkaiza@babkiznowejhuty.pl

www.artzona.okn.edu.pl
www.facebook.com/ARTzonaOKN
www.facebook.com/babkiznowejhuty


Dodaj komentarz