Babki z Nowej Huty, zaczynają działać!

Babki z Nowej Huty SpotkanieCześć!

Babki z Nowej Huty, zaczynają działać! Nasza ekipa z jednej szalonej kobiety, zmieniła się w trój osobową prężnie działającą redakcję. Mamy głowę pełną pomysłów, konkursów i wydarzeń, więc czuwajcie Kochane, bo nie wiecie w której godzinie Babki was zaskoczą.

Blog będzie dla was, o was i o tym co wszystkie nas tu będzie łączyć : o Nowej Hucie. Chcemy stworzyć społeczność kobiet, które dzielą się pomysłami, radami i wspólnie spędzają czas. Nie ważne czy jesteś młoda, czy młoda (przecież nie ma „starych” kobiet ;)), czy jesteś singielką, czy mężatką, z dzieckiem, czy bez – każda znajdzie tu coś dla siebie. Jesteśmy otwarte na wasze pomysły i propozycję. Chcemy być dla was  :)

Odbyło się już pierwsze spotkanie Babek. W cudownej, jak zawsze, atmosferze klubu KOMBINATOR, przy pysznej kawie, Ola i Karola, omawiały wstępne „sprawy najważniejsze” :) Zaraz po tym dołączyła do nas Jasmina i tak oto jest nas trzy. Każda jest inna i każda wniesie tu coś innego. Mamy nadzieję, że znajdziecie tu swoje miejsce i często będziecie chciały tu wracać!

Pora wziąć się za robotę! Trzymajcie kciuki i wspierajcie nas od samego początku!

Babki <3

Dodaj komentarz