Czerwiec z Babkami z Nowej Huty

Babki zapraszamy Was do kolejnych spotkań z Babkami z Nowej Huty :)
Tym razem będzie bardziej duchowo. Będziemy poznawać siebie, może dzięki pasjom innych babek odkryjemy inspirację do nowych działań.

Czerwiec z Babkami z Nowej Huty

Czerwiec z Babkami z Nowej Huty

Poniżej przedstawiamy grafik – zapisy są konieczne na środy z Kaśką i wycieczkę rowerową – liczba miejsc ograniczona pozostałe spotkania, bez zapisów.

Środy z Kaśką godz. 19:00 w Filmowej Cafe (UWAGA – podczas spotkań z Kasią oraz spotkanie w dniu 25.06 –  20% rabat dla uczestniczek spotkań na zamówienia w kawiarni :)
– 04.06.2014r. – Moc Decyzji zapisy na babki@babkiznowejhuty.pl /*
– 11.06.2014r. – Obudź Swoją Kobiecość babki@babkiznowejhuty.pl /*
– 18.06.2014r. – Mapa Marzeń babki@babkiznowejhuty.pl /*

/* podają: imię i nazwisko, telefon kontaktowy, email oraz daty spotkań na które chcesz się wpisać.

Babskie Spotkanie w Filmowej Cafe – 25.06.2014r. – bez zapisów

Piątki z Pasją godz. 19:00 w Klub Kombinator ( przypominamy o specjalnym drinku tylko dla Babek z NH w cenie 7,00 zł :) ) – bez zapisów
– 06.06.2014r. – Fotograficzny Świat Madzi
– 13.06.2014r. – Nitka i Igła czyli spotkanie z Darią
– 20.06.2014r. – Inspiracje i Animacje Uli – Ja i Moje Dziecko
– 27.06.2014r. – Klub Czytelnia z Karolą

A co z dzieciakami? Jeśli macie Babki dzieciaczki, które potrafią już same się zająć i nie będą Wam za bardzo przeszkadzać w czasie spotkań jak najbardziej można dzieciaki zabrać :) Zarówno w Filmowej Cafe jak i w Klub Kombinator są kąciki dla dzieci.

Co poza tym :)

Bieganie z Kaśką i Idzią – bez zapisów – wstępnie we: wtorki, środy, piątki i niedziele. Natomiast dokładne info potwierdzające dzień wraz z godzinami rozpoczęcie będą  zamieszczane na bieżąco przez dziewczyny na FB Babki z Nowej Huty :). Spotkania – tak jak w bieganiu majowym – nad zalewem Nowohuckim przy Domu Wędkarza.

Wycieczka rowerowa  z Anią Hojwą – termin: 28.06.2014r. – start godzina 11:00 – spotykamy się przy Domu Wędkarza od strony ulicy tam mkniemy na Plac Centralny skąd rozpocznie się nasza rowerowa przygoda z opowieściami o Babkach z Nowej Huty tych bardziej i mniej znanych – zapisy na babki@babkiznowejhuty.pl – Wycieczka za napiwki za które zostanie zakupiony prowiant (ciasto :) ) na piknik po wycieczce – kończymy na trawce nad zalewem (wycieczka będzie trwała max do 2h).

Pozdrawiamy i do zobaczenia!
Babka Karola i Babka Ola :)

Dodaj komentarz