Witajcie Babki z Nowej Huty

Clipboard01
Witam wszystkie kobietki duże, małe, mamuśki, babcie, studentki, itd…
Stronka powstaje dlatego, że jako babka mieszkanka od lat kilku Nowej Huty chciałabym aby to miejsce było tym gdzie każda z nas mieszkanek Nowej Huty może zaciągnąć porady, opinii, znaleźć wsparcie w drugiej osobie…

Moja historia związana jest z życiem w małym miasteczku, gdzie każdy każdego znał, na ulicy ludzie nie przechodzili obok siebie bez Dzień Dobry… Tutaj jest trochę inaczej… ludzie obok których mieszkam odwracają głowę w drugą stronę, sąsiadów z naprzeciwka prawie w ogóle nie widuję, ludzi niektórych wydawać by się mogło widzę po raz pierwszy a przecież mieszkam TUTAJ już kilka lat…

Kiedy więc jest potrzeba by się komuś wyżalić (bo przyjaciółka w danej chwili po za zasięgiem… ), podzielić się tym co boli, poszukać pocieszenia, porady, wyjść na plotki z kimś kto teraz ma czas i chce :), podpytać gdzie dobry fryzjer, kosmetyczka, gdzie wyjść na randkę, do jakiego sklepu po ciuszki, torebki, itp. itd… – wtedy tak pomyślałam uderzamy do stronki Babki z Nowej Huty !!!

Zapraszam zatem wszystkie babki i te, które mieszkają tutaj od zawsze i te które od niedawna zaczęły być mieszkankami Nowej Huty.

Może dzięki temu poznamy bardziej miejsce w którym mieszkamy, poznamy babki z Nowej Huty, które mają te same problemy, wątpliwości… może dzięki temu będzie nam żyło się lżej, lepiej, może uda się nam coś zrobić, zmienić? Może czegoś brakuje w Nowej Hucie czegoś co Babkom jest po prostu niezbędne? :-)
Pozdrawiam zapraszam i zabieram się do pracy nad stronką

Babka z Nowej Huty :-)
babki@babkiznowejhuty.pl

Dodaj komentarz